• Taze
1.25 Gbps SFP fibdr Bakır Optik Fiber Bakır SFP RJ45 Konektörü 10/100/1000base-T

1.25 Gbps SFP fibdr Bakır Optik Fiber Bakır SFP RJ45 Konektörü 10/100/1000base-T

₺ 23.00
Varlıkta

Ürünün miktarı

öğe özelliklerini Model Numarası : JYT-SFP-Tmarka Adı : JYTTEKis_customized : evetdurum : marka yeniveri Hızı : 1.25 Gbpsmesafe : 100 mbağlayıcı : RJ45sıcaklık : 0 ~ 70anahtarı Desteklenen : Cisco/Huawei Ro HS : EVETgaranti : 3 yıl ürün Açıklaması optik Fiber Bakır SFP RJ45 Konektörü 10/100/1000base-T  1özelliği MSA SFP şartname 1.1 ile Uyumlu IEEE 802.3 1000 BASE-T şartname 1.2 ile Uyumlu1000 BASE-X otomatik müzakere ile saat olmadan 1.3 1000 BASE-X Destekler için bakır1.4 Sıcak-takılabilir1.5 alt EMI için Metal muhafaza1.6 aşan CAT 5 kablo ile Uyumlu 100 M uzunluğu1.7 + 3.3 V Tek güç kaynağı1.8 Kompakt RJ-45 bağlayıcı meclisi1.9 SFP 1000 BASE-X Otomatik Müzakere Bypass Modu1.10 9/125 & mikro Ile; m tek modlu fiber (SMF)1.11 veri hızı İşlet : 1.25 Gb/s;1.12 İşlet sıcaklık Standart : 0 + 70 ° C1.13 Ro HS direktifi ile Uyumludur2uygulama2.1 Fiber Kanal2.2 Gigabit Ethernet2.3 Anahtarları2.4 Yönlendiriciler2.5 Hub3genel SFP-1.25 G-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler, yüksek performanslı, maliyetli modül Gigabit Ethernet ile uyumlu ve belirtilen 1000 BASE-T standartları IEEE 802. 3-2002 ve IEEE 802.3ab hangi kadar 1000 Mbps veri hızı destekleyen 100 metre korumasız twisted-pair kategori 5 kablolar üzerinden ulaşmak. modül supports1000 Mbps ile tam dubleks veri-linkler 5-level Darbe Genlik Modülasyonu (PAM) sinyalleri. tüm dört çift kablo üzerinde 250 Mbps de sembol oranı ile kullanılır her çifti. modül SFP MSA ile uyumlu standart seri numarası bilgileri sağlar, A0h adresi ile ulaşılabilir 2 tel seri CMOS EEPROM protokolü üzerinden. fiziksel IC ayrıca adreste ACh 2 tel seri bus üzerinden erişilebilirdaha fazla bilgi için, bakınız SFP Çoklu-Kaynak Anlaşması (MSA).SFP alıcı-vericiler Ro HS ile uyumlu. Wşapka biz kaynağıbiz yüksek kaliteli optik alıcı-verici modülleri geniş kaynağı ve pasif CWDM/DWDM Mux/Demux. ürünlerimiz ile uyumlu Cisco, Huawei, aşırı, HP, Finisar, Broadcom, dökümhane, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, ardıç, Nortel, Linksys, müttefik, Zyxel, Dell, Redback, H3 C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent, vb.OEM ve ODMOEM/ODM sipariş kullanılabilirgönderibiz genellikle DHL veya EMS kullanın.nakliye maliyeti olsa çok daha fazla mal fiyat, biz hala size mal teslim ücretsiz kargo, biz sadece umut bizim ilk işbirliği ve şirketimiz biliyorum sağlayabilirsiniz, ve iyi bir uzun vadeli işbirliği ilişkisi başlatmak.garanti
1.

Ürün verisi

Marka Adı:
jyttek
Model Numarası:
JYT-SFP-T
Data Rate:
1.25Gbps
Distance:
100m
Connector:
Rj45

Ürün kategorisi

1 optik fiber portu ve 4 rj45 din ethernet endüstriyel anahtarı
  • Taze

1 optik fiber portu ve 4 rj45 din ethernet endüstriyel anahtarı

₺ 145.00

lütfen not : 1 güç olmadan Varsayılan; istek olarak temin edilebilir 2.SC konnektör, varsayılan olarak FC / SFP yuvası istek olarak 3.diğer nakliye yöntemleri tercih ederseniz, tarafından irtibata hoşgeldiniz 1 optik fiber portu ve 4 rj45 din ethernet endüstriyel anahtarı basit ve hızlı bir şekilde bir dünya bağlayın! 631 GX4 GT Serisi Unmanagable Endüstriyel Anahtarı BLY631 GX1 GT bir unmanagable endüstriyel fiber optik tek 1000 M fiber portu ile Anahtarıve dört 10 / 100 / 1000 BaseT (X) otoadaptif Ethernet RJ45 konnektör...

2 adet/grup Bi-Di Tek modu Tek Elyaf 10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 25 km SC bağlayıcı
  • Taze

2 adet/grup Bi-Di Tek modu Tek Elyaf 10/100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 25 km SC bağlayıcı

₺ 55.99

  2 adet / grup BiDi Tek modu Tek Elyaf 10 / 100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 25 km Dalga Boyunun TX 1310nm / RX1550nm RJ45 SC Bağlayıcı10 / 100 BaseTX Fx Fast Ethernet Converter Tek modlu Simplex Fiber Dalga Boyunun TX 1310nm / RX1550nm25 km SC konnektörüne RJ45miktar : 2 adet / grupücretsiz Kargo worldwide10 / 100 M Automüzakere, Tek modlu Simplex Fiber, dalgaboyu : TX1310nm / RX1550nm, İletim mesafesi : 25 km, bir SC liman ve UTP RJ45 port,ve AmerikanStandart Güçavantajı : 10 / 100 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 BaseTX ve iki farklı ağ segmentleri 100 BaseFX...

Yeni Tasarım Atık Bin. 24 yüzey ile KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver & 4 paslanmaz çelik ile pedleri
  • Taze

Yeni Tasarım Atık Bin. 24 yüzey ile KOMSHINE KF-52 Optik Fiber Cleaver & 4 paslanmaz çelik ile pedleri

₺ 85.00

yeni Tasarım Atık Bin 24 yüzey ile KOMSHINE KF52 Optik Fiber Cleaver & 4 paslanmaz çelik ile pedleri anahtar Özellikler :  ● Cleaved Melek < 0.5 degress ● basit 2 adım işlemleri ● evrensel Fiber Tutucu ● dayanıklı ve güvenilir tasarım ● yüksek kapasiteli çöp kutusu ● 48,000 kez Uzun bıçak ömrü ● evrensel fiber tutucu için250μm, 900μm, 3.0mm fiber kablo ● kauçuk zırh koruma    The Kom Shine KF52 Yüksek Hassasiyetli Cleaver yüksek hassas fiber kesme için bir araçtır...

EB-LINK 1.5 Metre FC/PC 12 fiber çekirdekler 0.9mm breakout fiber pigtail Optik Pactch Kordon
  • Taze

EB-LINK 1.5 Metre FC/PC 12 fiber çekirdekler 0.9mm breakout fiber pigtail Optik Pactch Kordon

₺ 19.99

Eb Link 1.5 metre fc / pc 12 elyaf çekirdekleriyle 0.9mm koparma lif örgüsü optik pactch kablosu Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. Teknik özellikleri :   parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

1 pair Düşük ekleme Kaybı FC/APC Konnektör Tek Fiber 4 Kanal DWDM Mux VEYA Demux Fiber Optik modülleri CH32-CH35 1X4DWDM DEMUX
  • Taze

1 pair Düşük ekleme Kaybı FC/APC Konnektör Tek Fiber 4 Kanal DWDM Mux VEYA Demux Fiber Optik modülleri CH32-CH35 1X4DWDM DEMUX

₺ 228.88

     100 GHz DWDM Modülüözellikleri : düşük Ekleme Kaybı ve Geniş geçiş bandıyüksek Kanal Izolasyonuyüksek Stabilite ve güvenilirlikuygulamalar : kanal Ekle / BırakDWDM Ağdalgaboyu YönlendirmeFiber Optik Amplifikatörparametreler : şartname : parametrelerbirim4 Kanal8 Kanal16 Kanal Mux Demux Mux Demux Mux Demuxkanal Dalga BoyunmİTÜ 100 GHz Izgaramerkezi dalgaboyu Doğruluknm NAkanal Aralığınm100kanal Passband (@0.5d B bant genişliğinm> 0.22ekleme Kaybıd B1.62.84.5kanal Tekdüzelikd B0.61.01.5kanal Dalgalanmad B0.3izolasyonbitişikd BN / A> 25 N / A> 25 N / A> 25 Olmayan bitişikd BN / A> 40 N / A> 40 N / A> 40ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyetid B /  < 0.005dalgaboyu Sıcaklık Shiftingnm /  < 0.002polarizasyon Bağımlı Kaybıd B< 0.1< 0.1< 0.15polarizasyon Mod Dağılmad B< 0.1yönelmed B> 50geri dönüş Kaybıd B> 45maksimum Güç Kullanımım W300çalışma Sıcaklığı 5 ~ + 75depolama Sıcaklığı 40 ~ 85paket boyutmm L100 x W80 x H10 L142 x W102 x H14.5sipariş Bilgileri : DWDM8 + 1XXXXXXXXXX   dalgaboyusınıf Pigtail Tipiuzunlukbağlayıcıpaket CHPbir0 = çıplak elyaf1 = 900um gevşek tüp2 = 2mm kablosu3 = 3mm kablosu05 = 0.5 m10 = 1.0 m15 = 1.5 m0 = yok1 = FC / PC2 = FC / APC3 = SC / PC4 = SC / APC5 = LC6 = Diğerleri0 = Standart1 = Özeluygulamalar yapılandırma şeması1 tek lif Simplex Çift Yönlü Iletim kullanılmalıdır, çiftler halinde MUX / DEMUX liman belirli dalga boyu için ters olmalıdır 2 Çift fiber ulaşım :  1...

Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-SC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, LC SC 15 Metre
  • Taze

Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-SC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, LC SC 15 Metre

₺ 16.00

Fiber patch kablo kablo, lc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 15 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Orijinal 1 Çift S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektrik kaynak Fiber Füzyon Splayser elektrot çubuk Kullanım Ücretsiz kargo
  • Taze

Orijinal 1 Çift S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektrik kaynak Fiber Füzyon Splayser elektrot çubuk Kullanım Ücretsiz kargo

₺ 90.21 97.00

orijinal 1 Çift S178 A S123 A S123 C S123 M4 S153 A Elektrik kaynak Fiber Füzyon Splayser elektrot çubuk Kullanım Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini uygulanabilir modeller : S178 menşei : Japonya deşarj süreleri : > 4800 kez kaybı : < 0.02d B modeli : S968 uygulanabilir modeller : (Fitel) S178 A, S123 A, S123 C, S123 M4, S153 A Fusion Splicer    resim  RENK BILGISI 1...

Orijinal S958C Fitel Fiber Fusion Splicer SS153A, S153V2, S177A, S177B, S178A, S178V2, DHL TARAFıNDAN S178C2AC Cradle adaptörü
  • Taze

Orijinal S958C Fitel Fiber Fusion Splicer SS153A, S153V2, S177A, S177B, S178A, S178V2, DHL TARAFıNDAN S178C2AC Cradle adaptörü

₺ 185.00

orijinal S958 C Fitel Fiber Fusion Splicer SS153 A, S153 V2, S177 A, S177 B, S178 A, S178 V2, DHL TARAFıNDAN S178 C2 AC Cradle adaptörü ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniyeni orijinal ithalat Japonya Furukawa Fiber Fusion Splicer pil şarjmodeli : S958 Cmarka : Furukawa Fitelmenşei : Japonyauygulanabilir : kaynak makinesi antik nehir Fitel S121 A, S122 A / M, S123 A / M, S123 M12, S153 A, S153 V2, S177 A, S177 B, S178 A, S178 V2, S178 C2 serisi Fiber Fusion Splicerresim 1...

Amerika FIS F11301T üç Miller fiber penseler, fiber optik sıyırma pensesi, fiber kaplama sıyırma sıyırma pensesi
  • Taze

Amerika FIS F11301T üç Miller fiber penseler, fiber optik sıyırma pensesi, fiber kaplama sıyırma sıyırma pensesi

₺ 11.36 15.15

amerika FIS F11301 T üç Miller fiber sıyırma sıyırma sıyırma sıyırma pensesi kelepçe kelepçe kelepçe elyaf kaplama250 m 125 m fiber kaplı tabakaüstündeki açılış 1.98mm fiber sıyırma için kullanılabilir dış kılıf V tipi açılması ve 140 m kenarında kelepçe şerit için kullanılabilir of 250 m 125 m fiber. ayarlamak gerekmez; fiber optik zarar vermeztüm kesim bölümü vardır sağlamak için hassas mekanik toleranslar bir temiz, düzgün çalışmakolu ergonomik tasarım göre, konfor kavramakullanılmadığı zaman, kapalı durumda kilituzunluk : 165mm ağırlık : 113g 2...

Yeni zte uyumlu xfp-10ge-m multimode 10g xfp sr alıcı-verici modülü
  • Taze

Yeni zte uyumlu xfp-10ge-m multimode 10g xfp sr alıcı-verici modülü

₺ 65.00

yeni ZTEuyumlu XFP10 GEM Multimode 10 G XFP SR Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...